شهرداری الکترونیکی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. تعاریف
  4. chevron_right
  5. شهرداری الکترونیکی

شهرداری الکترونیکی

شهرداری الکترونیک ، سازمانــــی است که با بهره گیری از فناوری اطلاعات ، خدمات خود را ، به صورت سریع ، قابل دسترس و امن به صورت ۲۴ ساعته و فارغ از محدودیت های زمانی و مکانی به شهروندان ارائه می کند . ایجـــــاد فضائی برای تبادل نظرات مردم درباره عملکرد شهرداری ، دریافت خدمات از طریق اینترنت ، اطلاع رسانی به روز فعالیت های وامور مربوط به شهر و شهرداری الکترونیک ، اطلاع رسانی جاذبه های گردشگری و فرصت های سرمایه گـــــــــذاری در شهر از ویژگیهای شهرداری الکترونیک میباشد.

طرح شهرداری الکترونیکی

شرکت پویا وب سپاهان مجری طرح شهرداری الکترونیک در ایران  با هدف تحقق شهرداری الکترونیکی چند دهه کوشبده است تا این هدف که به هیچ وجه یک هدف و آرمان نیست ، بلکه این پدیده صرفا” وسیله ای است برای ایجاد برابری و عدالت اجتماعی و رفاه حال شهروندان و کسب رضایت عمومی آنان و مباهات مدیران شهری را به منزله عمل برساند.

شهرداری ها مراکز اصلی خدمات دولتی به مردم می باشند که به عنوان واسط مابین دولت و مردم بایست با به روز ترین شیوه های دسترسی آسان همگام گردند تا بتوانند هر چه بهتر در دسترس تر و سریع تر خدمات خود را به مردم ارائه دهند از این رو تحقق شهرداری الکترونیکی گامی موثر در بهبود و تسریع عملکرد شهرداری ها بوده و زمین هتوسعه و رشد فرهنگی؛ اجتماعی، سیاسی؛ اقتصادی و … در شهرها را فراهم می آورد.

ما در جهت رفاه شهروندان ، با همکاری کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و کارشناسان مجرب در امور شهری و روستائی ، برای اولین بار در کشور وبگاه جامع شهرداریها  را با بیش از ۱۵۰ صفحه اطلاعات کلاسیک و با قابلیتها ، ویژگیها و تاثیرات تعاملی و بر اساس آخرین استانداردهای روز ، طراحی و آماده نموده و مفتخریم که اولین نسخه از وبسایت جامع شهرداری الکترونیکی را با مدیریت محتوای فارسی برای تمامی شهرهای کشور پیاده سازی و در توسعه بیش از پیش و همه جانبه میهن اسلامیمان سهیم باشیم.

خدمات پویا وب:

خدمات وب سایت به شهرداران                    خدمات وب سایت به شهروندان                                      خدمات وب سایت به شورای اسلامی 

شهرداران محترم در صورت تمایل می توانند از طریق لینک های زیر اقدام فرمایند:

درخواست مشاوره                  درخواست کاتالوگ               درخواست پیش فاکتور             سوالات متداول                مشخصات نسخه های سامانه 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست